Rozstrzygnięcie konkursu o Józefie Piłsudskim

Więcej

Dziękujemy medykom!

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości, z tej okazji klasy 2 postanowiły podziękować lekarzom i pielęgniarkom za ich nieocenioną pracę. W geście wdzięczności dzieci wykonały laurki, które zostaną przekazane Medykom do Szpitala w Piekarach Śląskich.

Więcej

Przygotowania do Święta Niepodległości

W dobie pandemii lekcje historii oraz patriotyzmu również odbywają się zdalnie. Ale nasi uczniowie, mimo obostrzeń i trudniejszych niż zwykle warunków nauki, są świetnie przygotowani do świętowania!

Więcej

Konkurs pieśni patriotycznej

Przedstawiamy Państwu pieśń „ROZKWITAŁY PĄKI BIAŁYCH RÓŻ” skomponowaną przez Mieczysława Kozar-Słobódzkiego ze słowami Kazimierza Wroczyńskiego, Jana Lankaua i innych, anonimowych autorów w wykonaniu uczennicy klasy 2- Leny Kupki. Lena, przy akompaniamencie nauczyciela muzyki p. Jana Hampel, 3 XI 2020r. uzyskała wyróżnienie w ramach Wojewódzkiego konkursu pieśni patriotycznej pod patronatem ministra kultury Wielowieś 2020. Serdecznie gratulujemy!

Więcej

Konkursy z okazji Święta Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości zapraszamy do zapoznania się z postacią Józefa Piłsudskiego żołnierza, polityka, męża stanu, naczelnika państwa, pierwszego marszałka Polski, który przyczynił się do odzyskania przez Polskę niepodległości i wywarł decydujący wpływa na kształt polityki II Rzeczypospolitej.   Konkursy oraz prezentację przygotowała p. Krystyna Habryka ___________________________________________________________________________ Konkurs dla uczniów klas młodszych z okazji Święta […]

Więcej