Warsztaty dziennikarskie w Goczałkowicach – 7.09.17

Warsztaty dziennikarskie w Goczałkowicach – Zdroju pod patronatem Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów S. A. w Katowicach i „Dziennika Zachodniego”.

W ramach kampanii informacyjno -edukacyjnej „300 H2O. Lubię to!” w dniu 7 września 2017 r. odbywał się  plener fotograficzny, połączony z zajęciami warsztatowymi., w którym uczestniczyli  uczniowie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 13 z włączonymi oddziałami  Miejskiego Gimnazjum nr 4.

W ramach kampanii Młodym adeptom sztuki fotograficznej fachową pomocą służyli profesjonaliści z „Dziennika Zachodniego”. Młodzi ludzie uczyli się pomiaru światła, kompozycji i perspektywy, technik fotografowania. Urokliwe miejsca w naturalny sposób narzuciły tematykę zdjęć, wśród których dominowały pejzaże, z wodą w tle… lub na pierwszym planie. Zdjęcia wykonane podczas pleneru można będzie oglądać na pikniku ekologicznym, 15 września br., w parku Śląskim w Chorzowie na który zostaliśmy zaproszeni. W trakcie pikniku najlepszym fotografom zostaną wręczone nagrody.

Z niecierpliwością oczekujemy wystawy zdjęć naszych fotografów na pikniku i w „Dzienniku Zachodnim”.