MSP13 Piekary Śląskie

Rekrutacja do klasy 1 spoza obwodu MSP13

Dyrektor Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 13 w Piekarach Śląskich informuje, że od 7 marca 2022 roku rozpoczyna się postępowanie rekrutacyjne do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023 dla dzieci spoza obwodu szkoły.

Granice obwodu naszej szkoły (nazwy ulic)

Biskupa Nankera, Jana Brzechwy, Jana Długosza (od numeru 67), Ks. Józefa Krupy, Marii Curie-Skłodowskiej, Partyzantów, Stanisława Witkiewicza, Stanisława Wyspiańskiego, Wandy.

Informujemy, że szkoła obwodowa musi zostać poinformowana przez rodziców jeśli zadecydują o zapisie dziecka do innej placówki.

Dokumenty do pobrania

Poniższe formularze i oświadczenia, są niezbędne do zapisu dziecka do klasy pierwszej w roku szkolnym 2022/2023.

Żeby ułatwić Państwu proces rekrutacji, oferujemy trzy sposoby zapisu dziecka

  • Tradycyjny – wypisanie poniższych formularzy oraz oświadczeń i dostarczenie ich do sekretariatu w godzinach od 7:00 do 15:00 Każdy wniosek można również pobrać na portierni, jeżeli nie ma możliwości wydruku.

  • Mailowy – pobranie poniższych formularzy i przesłanie ich na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Online – za pomocą specjalnie przygotowanego formularza szczegółowa instrukcja znajduje się [TUTAJ]

Proszę pamiętać, że zgodnie z procedurą po złożeniu wniosku, dodatkowo w dniach 22.04.2022-29.04.2022 po ogłoszeniu listy osób zakwalifikowanych należy złożyć w szkole oświadczenie woli przyjęcia, które będzie niezbędnym potwierdzeniem do dalszego procesu rekrutacji.
Prezentacja Szkoły
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej o naszej szkole!

Pobierz ulotkę

Ulotka Szkoły

Obejrzyj film

Co z wypełnionymi
dokumentami?

Dokumenty można przesłać na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście
w sekretariacie, w godzinach 7:00-15:00

Szacunek

Rozwój

Kreatywność

Życzliwość

Klasy sportowe MSP13?

Współpracujemy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich, Miejskim Klubem Sportowym Olimpia MEDEX Piekary Śląskie, Akademią Piłki Nożnej Olimpia w Piekarach Śląskich

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Dołącz do naszego newslettera

© 2021 MSP13 Piekary Śląskie, All Rights Reserved